Vstupenky na divadelní představení

Bosé nohy v parkuOd 17. 7. od 12 hodin budou v Městské knihovně ve Slušovicích v prodeji vstupenky na divadelní představení Bosé nohy v parku 2. 9. 2017 – 19 hodin – Nová sokolovna ve Slušovicích.

 

Vstupné 250 Kč.

  • Hrají: Anna Linhartová, Radúz Mácha, Veronika Freimanová a Rudolf Hrušínský.

Autor: Neil Simon
Překlad a režie: Kateřina Iváková
Produkce: Agentura Harlekýn

Líbánky skončily. Mladí novomanželé Viktorie a Pavel se vydávají na dlouhou trať každodenní manželské rutiny a začínají si budovat společné hnízdečko lásky. Jde o to, jak přežít první společnou noc v nezařízeném maličkém bytě v pátém poschodí bez výtahu, kde není ani postel. Zatéká tam, fičí a nefunguje topení. Jak vůbec přežít vztah a život ve dvou, když protiklady se, jak známo, přitahují? Zatímco ona řeší špagety s úžasnou omáčkou z mořských plodů připravené v krajkovém negližé, jeho zajímá spíš právnický případ, který mu jako začínajícímu advokátovi svěřili. Do příběhu mladých novomanželů brzy vstupuje jejich soused, exotický sukničkář Hektor, a Viktoriina konzervativní matka Ester, která znovu zahoří mateřskou láskou. Manželství zažívá opravdový křest ohněm.

V prodeji budou také vstupenky na Pohádky z pařezové chaloupky 17. 9. 2017 – 15 hodin – Nová sokolovna ve Slušovicích. Divadlo Scéna Zlín.

Vstupné 20 Kč děti, 50 Kč ostatní.

Prosím, připravte si částku co nejbližší požadovanému počtu vstupenek. Děkujeme za pochopení.

Jana Kapustová, Městská knihovna ve Slušovicích

Pohádky z pařezové chaloupky 2 Pohádky z pařezové chaloupky 17.9.2017 Obrázek Pohádky z pařezové chaloupky 17.9.2017

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. .

Komentáře nejsou povoleny.